Amjadled

ال ای دی رشد گیاه، led رشد گیاه، ال ای دی رشد، ال ای دی برای رشد گیاه، ال ای دی برای گیاه، نور برای گیاهان، لامپ ال ای دی رشد گیاه، لامپ led رشد گیاه

علاقه ایرانیان و تمدن بین النحرین به گیاه و طبیعت را می توان از همان ابتدا در معماری و فرهنگ این مردمان جستجو کرد که نمومه بی نظیر آن را می توان در باغ های معلق بابل به خوبی مشاهده کرد. انگار این علاقه به گیاه سینه به سینه در وجود ما حفظ شده و اکنون به ما رسیده است.

برای مشاهده انواع محصولات لامپ رشد گیاه کلیک نمایید. اما با توجه به تغییر شکل زندگی انسان و رفتن به سوی زندگی صنعتی و روی آوردن به آپارتمان نشینی و زندگی در برج ها و از همه مهمتر کمبود آب باعث شد که اولین جرقه های ذهنی در دانشمندان درباره ساخت led رشد گیاه ایجاد شد .

در فناوری نوین نور برای گیاهان، ال ای دی برای گیاه حکم  نور خورشید را دارد و سبب شده است شما به راحتی از گیاهانتان در منزل نگهداری و یا حتی به پرورش آن ها بپردازید.

چه نوع ال ای دی رشد گیاه مناسب گیاهان ما می باشد و یا led رشد گیاه مناسب رشد گیاه چیست؟

نور برای گیاهان از مهمترین پارامترهای رشد و فتوسنتز می باشد. در دسته بندی گیاهان می توان گفت که گیاهان آپارتمانی کمترین نور را مورد نیاز خود می بینند و پار نوری مابین ۸۰ تا ۱۵۰ ماکرو مول احتیاج نوریشان می باشد.

که ال ای  دی رشد گیاه مورد نیاز این گیاهان با لامپ های led رشد گیاه با توان های کم و یا والواشر های خطی کاملا بر طرف می شود.

البته باید توجه داشته باشییم که در گیاهان آپارتمانی مانند کاکتوس یا ساکولنت ها از ال ای دی رشد گیاه قوی تری باید استفاده شود زیرا پار نوری مورد نیاز این گیاهان بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ ماکرو مول می باشد.

نور برای گیاهان در انواع گیاهان گل ده آپارتمانی مانند شمعدانی، بگونیا و … نیز متفاوت است و مثلاً led رشد گیاه بنفشه آفریقایی حتماً باید از توان پائین تری باشد و نزدیک به ۸۰ پار نوری نیاز این گیاه را فراهم می کند.

دسته بعدی گیاهانی می باشند که احتیاج نور بیشتری داشته و اصطلاحاً روز بلند می باشند که از این مجموعه می توان صیفی جات را نام برد که ال ای دی رشد گیاه برای این مجموعه باید حدود ۲۰۰ پار نوری باشد.

نور برای گیاهان در صیفی جات باید ترکیبی از ۹ طیف نوری باشد تا گیاه در بالاترین میزان باردهی و رشد خودش قرار گیرد البته باید توجه داشته باشیم که ال ای دی برای رشد گیاه واقعاً یک کار علمی و تخصصی است و امکان دارد led رشد گیاه با طیف هائی متفاوت برای صیفی جات متفاوت کاملاً متغیر باشد .

متاسفانه در ایران بدون علم کشاورزی و با نگاه بازار الکترونیک ال ای دی رشد بسیار بی کیفیتی ساخته می شود.

لامپ ال ای دی رشد گیاه

دسته دیگر گیاهان میوه ده یا بار ده می باشند که احتیاج این دسته در ال ای دی رشد گیاه حتی تا ۵۰۰ پار نوری نیز افزایش می یابد که برای تامین led رشد گیاه این دسته از سری لامپ ال ای دی رشد گیاه و پروژکتور هائی با توان بیش از ۶۰ وات استفاده می گردد.

پس مهمترین نتیجه این است که انتخاب لامپ ال ای دی رشد گیاه یا همان نور برای گیاهان کاری بسیار تخصصی می باشد که شرکت پرتو رشد نوین موضوع انتخاب لامپ led رشد گیاه برای هموطنان را با قرار دادن کارشناسانی مجرب و تحصیل کرده در علوم کشاورزی نوین آسان کرده است.

شما می توانید برای خرید یا مشاوره درباره ال ای دی با شماره های ما تماس گرفته و ال ای دی برای گیاه را به صورت علمی و معتبر خریداری نمائید.

توجه داشته باشید که ال ای دی برای رشد گیاه نکته ای متغیر است و به این شکل نمی توان گفت که تمام طیف های ال ای دی برای گیاه مفید هستند و پیشنهاد می نمائیم .

در واقع مقوله ی ساخت چراغ رشد گیاه آنقدر ساده نمی باشد که خود ما بخواهیم اقدامی در این زمینه نماییم.

در اصطلاح باید گفت “کار را به کاردان بسپارید”  متخصصین شرکت امجد ال ای دی با بروزترین علم و سطح دانش و همچنین تجربه ی بسیار اقدام به ساخت ال ای دی رشد گیاه نموده است.

شاید بسیاری بگویند خودمان لامپ رشد گیاه بسازیم ولی باید گفت روش ساخت لامپ فتوسنتز نیازمند علم و تجربه کشاورزی و الکترونیک می باشد.

طرز ساخت چراغ رشد گیاه آسان نیست و باید متحمل هزینه های هنگفتی شوید این در صورتی است که اگر ازیک شرکت معتبر، led رشد گیاه خود را تهیه نمایید علاوه بر پرداخت هزینه ی کاملا منطقی از خد مات و ضمانت بهره خواهید برد.

فروش لامپ برای رشد گیاه در جهان قدمتی چند ساله دارد ولی در ایران بسیار جدید می باشد، همین مساله است که موجب می شود متقاضیان لامپ رشد گیاه در ایران حساسیت های خودشان را داشته باشد.